Уся правда про розмовні клуби

Загалом сценарій доволі простий:

1. Обираємо школу поближче.
2. Йдемо на розмовний клуб.
3. Спілкуємося з милими викладачами / іноземцямі + ароматний чай та смаколики.
4. Йдемо додому з гарним настроєм / або понурі, адже знову не вдалось промовити й слова. 

Результат?

Він у будь-якому разі є! Ви говорили английською або слухали + гарно провели час. Ви практикували англійську (швидше за все пасивний словниковий запас). Це вже щось. Та хочеться більше, хочеться ефективніше. 

Ось ми й подумали, а що коли ... зробити ідеальний розмовний клуб

Наразі вивели для себе 4 обов'язкових пункти

Разговорные клубы на английском

1. Лижі 

Уявіть, що вам закортіло покататися на лижах. У вас є три траси: синя (для новачків), червона (для бувалих), чорна (для профі). Ви обираєте ту, що вам до снаги. Ви йдете не туди, куди пішов ваш товарищ, не на ту що ближче до ятки з перекусами, і не туди де менше людей. Теж саме відбувається із розмовними клубами. Щоб був результат, треба відвідувати групу свого рівня, а не збиратися за вподобаннями. Тому в English HUB тестування та розділення на рівні є обов'язковим. Навіть, якщо ви прийшли на одне заняття. 

Speaking club

2. Speak – Converse – Negotiate

Усі ми розмовляємо, але розмовляємо по-різному, навіть на рідній мові. Наша мова залежить від нашого словникового запасу, віку, освіти, мети розмови. Дитина побачивши кота скаже: Це кіт. Він у коробці.
Доросла людина скаже: Хто посадив кота в коробку.
Ервін Шредінгер скаже: У коробці кіт. Він або живий, або мертвий. Давайте обґрунтуємо! 

Три людини не тільки по-різному складали речення, але й робили акцент на різній інформації. Саме тому в English HUB ви не знайдете розмовних клубів ні для якого рівня.  

У нас є три форми занять: 

Speaking clubs. Мета: складати речення описового характеру. Відповідати швидко та конкретно на питання. 


Conversation clubs. Мета: підтримати розмову, задавати питання, направляти розмову у потрібне русло в рамках відомої інформації. 

Negotiation clubs. Мета: використовувати англійську мову для вираження своєї думки, ввічливо відстоювати свою позицію, маневрувати між формальним та неформальним стилем. 

Speaking clubs

3.  Гарний хлопець – це ще не професія

Що за статистикою необхідно для гарного розмовного клубу? Ароматний чай, смаколики, цікавий викладач (бажано іноземець) та популярна тема, щоб побазікати. Та багато хто забуває, що розмовний клуб – це теж урок. А урок має проходити за планом і дотримуватися єдиної методики, для того щоб ви отримали нові знання, відпрацювали їх, ввели до мови, закріпили, протестували, повторили. 

В English HUB заняття 3-годинне і побазікати ні про що у вас не вийде, ми вже про це потурбувалися. Ми б не хотіли писати тут план уроку (але якщо вам цікаво, телефонуйте, ми залюбки розкажемо).

Так, до речі, усе вище згадане ми також маємо. Просто ми в English HUB гадаємо, що урок має проводити гарний викладач, а не просто цікава людина (при цьому перше не виключає друге). 

4. Знову англійська! А коли ж жити та розвиватися???

Гроші мають працювати, щоб приносити гроші. Так і англійська має допомагати вам розвиватися, багатіти, рухатися далі. Можна складати в скарбничку пам'яті чудові теми: улюблений колір, історія Великобританії, моє хоббі, 12 типів  устриць. Можна складати це все і чекати коли вони всі втратять термін придатності, як радяньскі рублі. Треба вивчати ту мову, яку ви можете почати використовувати прямо зараз. 

У житті нам необхідні лише два типи навичків:  hard skills (професійні) та soft skills (особистісні). З першими ви впораєтеся самостійсно, а з дргугими вам допоможе English HUB. 

Вивчати англійську заради англіської, це одне й те саме, що й їсти заради того, щоб їсти. Навчайтеся teamwork на Conversation clubs, отримуйте leadership experience на Negotiation clubs. А коли ваш начальник похвалить вас за найкращу презентацию для іноземних колег, ви абсолютно щиро будете здивовані, так як такі презентації вміє робити кожен студент  Speaking clubs.

Що кажуть про розмовні клуби його учасники?

Форми занять

Pre-Intermediate - Intermediate

Субота
14:00 - 17:00

1 заняття / 400грн
4 заняття / 1300 грн

 
Conversational clubs
Negotiation clubs

Upper-Intermediate - Advanced

Субота
14:00 - 17:00

1 заняття / 400 грн
4 заняття / 1300 грн
Записатися
Записатися

Адреса:

Львів
Городоцька 8
3 поверх

Телефон:

Соцмережі

2016-2021 © ТОВ "Інгліш Хаб"

Адреса:

Адреса:

Львів
Городоцька 8
3 поверх

Львів
Городоцька 8
3 поверх

Телефон:

Телефон:

Соцмережі

Соцмережі

2016-2021 © ТОВ "Інгліш Хаб"

Наверх